Jak ušetřit během plenkového období?

I ty nejlepší jednorázové plenky jsou ve skutečnosti drahé, když si uvědomíte, kolik jich vaše dítě spotřebuje, než se naučí na nočník. Plenky budou po dlouhou dobu nutným nemalým výdajem, který zatěžuje rozpočet. Víte, jak na plenkách ušetřit?

Neznačkové plenky

Zcela upřímně, vašemu děťátku jsou obrázky a nápisy na plenkách úplně jedno. Z hlediska dítěte je důležitější, aby plenka nezpůsobovala opruzeniny a aby mělo zadeček v suchu. I levnější jednorázové plenky mohou být kvalitní, bývají jednoduše levnější proto, že společnost neplatí horentní sumy za reklamy v televizi. Rozdíl na jedné plence může být i tři koruny, což je při obrovském množství spotřebovaných plenek během plenkového období docela pořádná suma.

Kupujte ve velkém

Za plenky ušetříte, pokud budete pořizovat plenky v akci, také platí, že čím větší je balení plenek, tím více ušetříte. Některé obchody nabízí bonusové kartičky, jiné 2 + 1 balení zdarma, dopravu zdarma, či dostanete také k plenkám například vlhčené ubrousky.

Ekologické plenky

Dokonce i dražší ekologické jednorázové plenky, lze zakoupit levněji, když hledáte velká balení plenek v akci. Například oblíbené hypoalergenní a zároveň ekologické Kit & Kin plenky jsou kvalitní a velmi často je seženete v akci, třeba v internetovém obchodě kupplenky.cz.

Nechte se podarovat

Pokud dáváte přednost konkrétní značce plen, zkuste požádat své přátele a rodinu, aby sledovali kupony na tuto konkrétní značku. Pokud se budou ptát, jaký dáreček si přejete k narození miminka, požádejte je o plenky. Uvidíte, že vám udělají větší radost, než spousta nesmyslných hraček.

Levné plenky online

Internet ještě více usnadnil hledání levných plen. Několik internetových obchodů nabízí velká balení jednorázových plen, a když se spojí s dopravou zdarma, můžete ušetřit docela dost peněz. Na Diapers.com, nyní součásti Amazon.com, si můžete koupit extra velkou krabici jednorázových plen 204 Luv za 36,99 $, což je 18 centů za plenku. To je skvělá cena za značkovou plenku.

Publikováno: 09. 12. 2021

Kategorie: Finance

Autor: Barbora Ticháková