6 důvodů, proč je dobré mít vztah

Být single je v posledních letech „in“ a ani my nevidíme nic špatného na tom, když je člověk bez partnera. Pokud to takto cítíte, neztrácejte čas dalším čtením. V opačném případě čtěte dál a připomeňte si, že i partnerský vztah má skvělé výhody. Když na to přijde, je jich mnohem více než kolik vám nabídne samotářský život.

1. Opora je nad zlato

Mít vedle sebe někoho, na koho se můžete spolehnout kdykoliv vám není nejlépe, je k nezaplacení. Partner je mnohem větší opora než přátelé – sdílí s vámi vše dobré i špatné a můžete se na něj stoprocentně spolehnout.

2. Vždy někdo na blízku

Až partner vám ukáže, jak vyzrát na sex a současně mít po boku někoho, ke komu se můžete jen tak přitulit před spaním. A až se vzbudíte, bude tam a s úsměvem na rtech vás přivítá do nového dne.

3. Konečně v bezpečí

Ve dvou se to lépe táhne. Žena se díky muži cítí mnohem bezpečněji a ten si zase může být jistý, že se ho partnerka vždy zastane a podpoří psychicky.

4. Nekončící inspirace

Kdo je sám jako kůl v plotě, jen těžko hledá inspiraci. Mít po boku partnera je naopak velmi inspirativní. A jakmile se pro něco nadchnete, poskytne vám svůj pohled na věc a většinou i podporu. Anebo vám naopak ukáže stinnou stránku vašeho plánu a ušetří vás zklamání.

5. Spousta společných zážitků

Ať už jde o cestování, chození do kina, večeře ve vybraných podnicích nebo „jen“ každodenní sledování seriálů, společně s dalším člověkem si všechno užijete mnohem intenzivněji. Zkuste to a dáte nám zapravdu.

6. Smysl života

Možná vám dosavadní bytí nedává příliš smysl a jen se „plácáte“ životem. Pak máte nejvyšší čas na online seznámení, navázání vztahu a plánování budoucnosti, na kterou se budete těšit. A jistě bychom bychom spoustu dalších důvodů, ale necháme to na vás. Pokud si v single životě nelibujete, ale seznámení se bojíte, vykročte ze své komfortní zóny a najděte si někoho, s kým konečně zažijete nepoznaný pocit upřímného štěstí.

Publikováno: 22. 07. 2019

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Ticháková