Koktejlová dieta kdykoliv a kdekoliv, snadno a rychle? Mňam!

Koktejlová dieta se stává velmi populární cestou k tomu, jak nejen snížit svou váhu na vytoužená čísla, ale také k dodání energie tělu po zimě a v průběhu jara či pro doplnění důležitých vitaminů a minerálů, kterých je zelenina a ovoce plné. Aby bylo možné zrealizovat proces mixování, budete k tomu potřebovat mixér, který by měl být ideálně jednoduchý, praktický, ale také kvalitní tak, aby zvládnul nejen přípravu koktejlů z ovoce a zeleniny, ale i dalších nápojů nebo pokrmů.

Přesně takovým mixérem je BlendyGo třetí generace, který byl vyvíjen dlouhé 4 roky tak, aby byl uveden na trh jako naprostá špička, který předčí všechny své předchůdce.

Jaké jsou jeho benefity, co s ním budete moci připravit a jak je možné, že sbalit jej na cesty není vůbec žádný problém?

Kvality, které bezdrátový mixér BlendyGo 3 nabízí

Síla a výkon – tak lze třemi slovy jednoduše shrnout nejvýraznější přednosti bezdrátového mixéru BlendyGo třetí generace. Nabízí však ještě mnohem víc. Na první pohled působí velmi elegantně a díky nabídce více barev si můžete vybrat tu, která se vám nejvíce líbí, případně tu, která se nejlépe hodí do vaší kuchyně.

Z hlediska síly a výkonu se pyšní vskutku výkonným motorem, který dokáže vynaložit až 3x větší sílu v porovnání s předchozím modelem. S tím souvisí také síla ostrých čepelí, které rozmixují i tvrdší potraviny, jakými jsou například celer nebo mrkev. Opomenout bychom neměli ani efektivitu baterie, která je až 2,5x lepší.

Bezdrátový mixér 3. generace se v neposlední řadě pyšní i indikátorem stavu nabití baterie a možností rychlého nabíjení díky USB-C konektoru.

Připravte s ním mnohé s potřebou minima času

Díky BlendyGo je možné připravit nejen zdravé koktejly, které mohou konzumovat děti i dospělí, ale také příkrmy, které jsou určeny pro ty úplně nejmenší. Dále s jeho pomocí vytvoříte i dokonale hladkou omáčku, která nebude obsahovat žádné hrudky, stejně tak jako proteinový shake, který si můžete sbalit do sportovní tašky a vychutnat si jej po náročném tréninku.

Bezdrátový BlendyGo 3 využijete i za letních parních dní, kdy prostřednictvím něho připravíte lahodnou ledovou tříšť s kávou – rozmixování ledu totiž díky výkonnému motoru a dokonale ostrým ocelovým čepelím nebude vůbec žádnou překážkou.

Vezměte jej s sebou kamkoliv

Vzhledem k tomu, že bezdrátový mixér BlendyGo 3 disponuje baterií efektivně využívající energii, je možné sbalit s sebou přenosný mixér nejen do kanceláře nebo na služební cestu, ze které se vrátíte na druhý den, ale také na kratší dovolenou. Světélkový indikátor vám vždy napoví, kolik baterie na přípravu koktejlů a tekutých pokrmů zbývá a pokud byste náhodou mixér v průběhu dní využívali tak často, že by se baterie vybila, potěší vás již zmíněné rychlonabíjení skrze USB C, který náleží k mnohým dalším elektronickým přístrojům, a tak je téměř jisté, že jste jej přibalili s sebou.

Publikováno: 16. 03. 2024

Kategorie: Zdraví

Autor: Vlastimil Nováček