Hezké, kvalitní a levné komody pro váš interiér

Máte už dost vašich starých skříní, kterým se stále kazí dvířka, respektive jejich panty nebo zamykání? Možná se vám pokazila velká skříň, v níž máte do komínků srovnáno oblečení. Anebo zařizujete nové bydlení a vše, co si pořizujete, kupujete poprvé. Ať je to jakkoli, výbornou volbou jsou komody. 

Nápadné hnědé komody

Velkou výhodou komod je, že si můžete zvolit typ pouze se šuplíky. Tím se vyhnete možnosti poruch, které často vznikají u klasických dvířkových skříních. I pro děti jsou komody „značka ideál“. Snadno se dostanou dovnitř, už odmala se mohou učit uklízet hračky nebo oblečení, i když si jej zprvu nesloží. Velmi hezky vypadá tmavě hnědá komoda se třemi nebo čtyřmi šuplíky nad sebou. Je jednoduchá, kvalitní, na první pohled upoutá svou tmavě hnědou barvou. Alespoň když mluvíme o komodě Wenge, jež můžeme koupit na stránkách signal-nabytek.cz.

Bílá pro lehkost ložnice, obýváku i dětského pokoje

Máte pocit, že tmavě hnědá je příliš ponurá a interiér díky ní zbytečně ztmavne? K dostání jsou i komody dub sonoma, nebo bílé. Pokud potřebujete víc místa na uskladnění oblečení, hraček nebo dalších menších předmětů, hodit se vám může bílá komoda se šesti šuplíky. Jsou uleženy po třech, takže se i do těch nejvyšších dostanou děti. Do pokojíku tedy skvělá volba. Bílé komody jsou nejen hezké, ale i velmi elegantní. Můžete je použít i do obývacího pokoje nebo ložnice. Výborně se kombinují s jakoukoli barvou podlahové krytiny, výmalby, snadno je zkombinujete i s barevnými doplňky, které kupříkladu v ložnici nechcete měnit.

Kvalitní materiál je základ

Aby vám komody dobře a dlouho sloužili, pečlivě vybírejte materiál, z něhož budou vyrobeny. Pokud bude komoda v nenáročném prostředí, např. na chodbě, kde do ní uložíte šály, čepice, nákrčníky, rukavice a další svršky, které potřebujete při odchodu z domu, např. v létě bude od otvírání, zavírání ušetřena. Naopak chcete-li ji k dennímu užívání, např. v ložnici či dětském pokoji, je materiál velmi důležitý. Podívejte se na signal-nabytek.cz, kde často nabízí zajímavé slevy na kvalitní nábytek. Určitě si vyberete krásný typ komody, nebo jiný druh nábytku, který vás okouzlí.

Publikováno: 27. 02. 2023 / Aktualizováno: 08. 12. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Ticháková