Tisknout můžete levněji, ale ve stejné kvalitě. Jak na to?

Ceny tiskáren jsou přívětivé, což ale nelze říct o náplních. Tonery a cartridge jsou poměrně drahou záležitostí a tím spíš, pokud tisknete opravdu hodně. Přesto existuje způsob, jak tisknout mnohem levněji. Poohlédněte se po renovovaných a kompatibilních náplních – ušetříte nezanedbatelnou částku. Prozradíme vám, v čem se obě varianty odlišují a kde je seženete levně.

Máte tři možnosti...

1. Nejdražší jsou originální tonery, které pochází z produkce výrobců tiskáren a jejich oficiálních dodavatelů. Představují jejich hlavní zdroj příjmu a proto se cena drží velmi vysoko. Na druhou stranu můžete od originálních náplní čekat prvotřídní kvalitu. 2. Dostupnějším artiklem jsou repasované tonery a cartridge. Repasované komponenty jsou v podstatě originály, které prošly vyčištěním a byly znovu naplněny. Kvalita tisku je velmi dobrá (často srovnatelná s originálními náplněmi) a cena mnohem nižší. A jistě vás potěší i ekologický charakter. 3. Zdaleka nejlevnější jsou kompatibilní náplně do tiskáren, oproti originálním až několikanásobně. Dejte si však záležet na výběru konkrétní značky. Na trhu je spousta výrobců, kteří nabízí nekvalitní zboží. Chcete-li se vyhnout problémům (ohledně kvality tisky či nekompatibility s tiskárnou), vsaďte na kvalitní sortiment u známého českého prodejce Tonerdepot.cz. Nabízí levné tonery od prověřených dodavatelů.

Proč nakupovat právě na Tonerdepot.cz?

Společnost Soft-Tech s.r.o., která e-hop Tonerdepot.cz provozuje, působí na českém trhu řadu let a nabízí komplexní sortiment náplní do tiskáren. A to jak originálních, tak i renovovaných a kompatibilních. V nabídce najdete cartridge a tonery HP, Epson, cartridge Konica, cartridge Apple, Cartridge Minolta, Cartridge Canon, Lexmark, Samsung, OKI, Brother a další. V e-shopu nechybí široké spektru příslušenství a kancelářských potřeb. Pochází od předních dodavatelů a jsou k dostíní za skvělé ceny.

Publikováno: 28. 02. 2021

Kategorie: Finance

Autor: Barbora Ticháková