Malešický háj nabízí atraktivní bydlení pro rodinu v Praze

Sháníte klidné rodinné bydlení, ale nechcete se vzdát života v hlavním městě? Vhodným řešením může být osobitý rezidenční projekt Malešický háj. Kde se nachází, čím jednotlivé byty disponují a na co tvůrci projektu nezapomněli? Přinášíme vám veškeré informace, které byste o tomto osobitém rezidenčním projektu měli vědět.

Ideální rodinné bydlení na Praze 10

Rezidenční projekt Malešický háj vznikl nedaleko Malešického lesíku a parku a nabízí tak ideální bydlení pro rodinu na Praze 10. Protože se projekt skládá z pouze z pěti moderních bytových domů, soukromí obyvatel je zajištěno. Domy se navíc nacházejí v těsné blízkosti přírody a poskytují tak skvělé výchozí místo pro procházky i venkovní sportovní aktivity.

Venkovní posezení a možnost vlastní bylinkové zahrádky

Všechny byty v rámci projektu Malešický háj jsou funkční a moderní a vhodné i pro ty nejmenší. Díky tomu, že ke každému bytu náleží předzahrádka, balkon či terasa, mají obyvatelé možnost venkovního posezení i pěstování vlastních bylinek a dalších rostlin.

Sklepní kóje i garážové stání

Aby byly jednotlivé byty praktické, lze přebytečné sezónní věci uložit do sklepní kóje a automobil zaparkovat v garáži. Tvůrci projektu zkrátka mysleli na naprosté pohodlí obyvatel a snažili se jim poskytnout ten nejvyšší komfort. Projekt byl dokončen v roce 2022 a letos budou byty již připraveny k nastěhování, a proto není radno s nákupem bytu váhat. Brzy se totiž prodají i poslední zbývající byty, jenž doposud nemají své majitele.


Toužíte-li se svou rodinou změnit své současné bydlení a přestěhovat se do jednoho z moderních bytových domů v pražských Malešicích, neváhejte. Vizualizaci i další praktické informace najdete na oficiálních stránkách projektu, a pokud vás zajímá, jak vypadají domy ve skutečnosti, můžete se do Malešic vypravit a na vlastní oči se přesvědčit, že domy vypadají opravdu velkolepě.

Publikováno: 29. 03. 2023 / Aktualizováno: 04. 04. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Ticháková