V pražské rezidenční čtvrti Vilapark Klamovka vám nebude nic chybět

Bydlení by mělo být především domovem. Pokud hledáte takové bydlení, které si doslova zamilujete a můžete si jej dovolit, určitě vás osloví rezidenční čtvrť Vilapark Klamovka. Tu najdete na pražském Smíchově. Je to bydlení, které může být zajímavé jak pro jednotlivce a dvojice, tak pro rodiny s dětmi. Toto bydlení také může být skvělé pro různé věkové kategorie a podle toho, jaký si zvolíte byt, můžete mít výhled buď na město, nebo do zelené zahrady.

Moderní byty přesně jak je čekáte

Každý samozřejmě touží po bydlení, které odpovídá dnešním standardům. Přesně to vám splní všech 117 bytů, které jsou v rámci rezidence k dispozici. Byty se dělí na bytové jednotky v sekci A, které nabídnou krásné výhledy na Prahu, ale také jsou zde byty v sekci B, které vám umožní dívat se do zelené zahrady. Rezidenční bydlení na Smíchově si tak mohou oblíbit jak milovníci metropolitního stylu bydlení, tak třeba rodiny s dětmi. Každý moderní byt je samozřejmě také navržen dle současných požadavků a nechybí mu:

- Moderní a osobité designové provedení

- Funkční interiér

Na návrzích bytu se podílejí zkušení designéři, kteří vtiskli bytům funkčně řešené prostory v moderním stylu. Byty jsou koncipovány tak, aby po celý den nabídly dostatek světla a zpříjemnila se vám tak každá minuta pobytu doma. Pokud vás zajímá koupě bytu na Praze 5, můžete se podívat na ceník na webu projektu, kde je k dispozici také nabídka jednotlivých bytů k prodeji. Při pořízení bytu můžete využít také zvýhodněné podmínky financování, s čímž může souviset také třeba výhodnější úrok nebo vyřízení některých formalit za vás.


Klidná lokalita znamená skvělé bydlení

Dnešním trendem je rozhodně bydlet ve městě, protože zde máte vše na dosah. Na druhou stranu každý ocení také klidné bydlení, což vám může zajistit právě Vilapark Klamovka. To je totiž v těsné blízkosti bývalého zámeckého parku Klamovka, který vytváří příjemné prostředí. Je zde také mnoho možností pro relaxaci a sportovní aktivity. V blízkosti jsou možnosti nákupů, restaurací a kaváren i kultura.

Publikováno: 01. 03. 2023 / Aktualizováno: 02. 03. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Ticháková