Změň život, jez kvalitní BIO potraviny

Biopotraviny jsou produktem ekologického zemědělství, které je šetrné ke zvířatům, rostlinám i půdě. Při pěstování se nepoužívají umělá hnojiva, pesticidy ani geneticky modifikované plodiny. Zvířata se chovají v příjemném a důstojném prostředí s výběhem a kvalitní stravou. Jejich jídelníček neobsahuje stimulátory růstu ani hormonální přípravky. Společnost zabývající se touto strategii se pak může pyšnit výrobky nejvyšších kvalit. Bio strava se zpracovává bez konzervačních látek, dochucovadel a jiných cizorodých látek.

Proč je dobré jíst BIO?

Otázkou však zůstává, proč je bio strava lepší volbou a jaké výhody přináší? Bioprodukty především zajišťují kvalitní stravování s těmi nejlepšími výsledky bez zatěžování organismu zbytkovými látkami po chemickém ošetření. Naopak přinášejí možnost regenerace a zlepšení celé řady zdravotních komplikací. Lidé, kteří se ochutnali například bio maso nebo bio zeleninu se shodují, že chutná mnohem lépe než klasicky prodávané konvenční produkty. Biopotraviny jsou díky šetrnému ekologickému pěstování bohatší na nutriční látky a vitamíny. Stejně tak i volně chovaná zvěř bez stresově vedené porážky pozitivně ovlivňuje chuť i barvu masa. Kvalita potravin je při hledání dlouhověkosti a zdravého způsobu života rozhodujícím činitelem. Biopotraviny obsahují více zdraví prospěšných látek a mají mnohem lepší výsledky při uzdravování a prevenci častých civilizačních a chronických chorob.

Krabičková dieta v bio kvalitě

Žijeme v uspěchané době, proto je většina z nás odkázaná na rychle připravené pokrmy z nadnárodních řetězců. Snažíme se ušetřit a zároveň najít okamžitá řešení zdravého a chutného stravování. Pokud se bojíte, že by právě pro vás byla příprava jídel z biopotravin časově náročná, máme ideální řešení. Nabízí se krabičková dieta v bio kvalitě od společnosti Nutric Bistro, která v tomto oboru patří k významným firmám na českém trhu. Přední specialisté a poradci v oblasti stravování předkládají skvělé možnosti stravování pro lidi s různými preferencemi. Patříte mezi vegany, vegetariány nebo snad vitariány? Krabičková dieta od Nutric Bistro vás překvapí svým specifickým zaměřením, a navíc získáte jistotu, že na sestavení jednotlivých pokrmů byly použity výhradně kvalitní potraviny. Společnost Nutric Bistro používá bio potraviny nejvyšší kvality společně s farmářskými produkty od prověřených dodavatelů. Na výběr je hned z několika stravovacích režimů.

Kvalitní strava Nutric Bistro a její výhody

Bio strava od Nutric Bistro je vhodná pro všechny z vás, kteří se dlouhodobě snaží zhubnout a svou váhu si následně udržet. Krabičková dieta v bio kvalitě dokáže zmírnit nebo odstranit kožní komplikace a vylepšit projevy autoimunitních neduhů. Záleží pouze na vás, jak rychle se chcete uzdravit nebo zhubnout. Stravovací plán si zákazník nastavuje dle svého individuálního rozhodnutí. Vyberete si přesné dny v týdnu a počet jídel, které plánujete konzumovat. Nutric Bistro se následně postará o včasný závoz krabiček na předem sjednanou adresu nebo odběrné místo. Rozvoz krabiček lze vždy v průběhu odebírání libovolně měnit po předchozí jednoduché domluvě. Odběr jídel můžete i na nějakou dobu pozastavit a opětovně ho spustit, až se třeba vrátíte ze své dovolené.

Jak se krabičková dieta připravuje?

Krabičková dieta v bio kvalitě se připravuje pouze z čerstvých a sezónních surovin v té nejlepší dostupné kvalitě. Hovězí maso se používá výhradně v té nejlepší 4týdenní vyzrálosti. Kvalitní stravování je zajištěno jeho maximální výživností. Nutric Bistro si zakládá na zodpovědném přístupu, proto pokrmy nedoslazují cukrem ani žádnými umělými sladidly nebo glutamáty. Krabičková dieta neobsahuje pšeničnou mouku ani mléčné produkty, které zatěžují lidský organismus a celý zažívací trakt. Při zpracování se nepoužívají polotovary, průmyslové produkty ani škodlivé tuky. Namísto toho se používá kokosové mléko, k zahuštění rozvařená zelenina nebo kvalitní extra panenský olivový olej.

Proč zvolit Nutric Bistro?

  1. Vždy kvalitní jídlo z těch nejlepších surovin.
  2. Čerstvé a sezónní potraviny.
  3. Prověření dodavatelé a prokazatelné výsledky.

V čem vám bio potraviny pomohou?

  • Zvýší se vaše energie,
  • dokážete zmírnit nebo odstranit průběh vleklých komplikací,
  • snížíte a udržíte si svou váhu.

Publikováno: 07. 03. 2020

Kategorie: Strava

Autor: Barbora Ticháková