Najděte svou vstupenku do světa kreativního managementu

Svět marketingu láká velké množství lidí. Spojuje se v něm mix kreativy, online světa, možnosti seberealizace či práce se slovem a grafikou. To je jen několik z atributů, proč je svět marketingu a komunikace lákadlem.

MBA studium marketingu a Public Relations vám dá nejen obohacující znalosti v oblasti marketingu, managementu, komunikace a leadershipu, ale také mezinárodně uznávaný MBA titul. Cambridge Business School je uznávaným a stabilním pilířem na trhu manažerského vzdělávání. Množství nynějších absolventů hodnotí studium na CBS jako maximálně přínosné, efektivní a prospěšné. Investice, kterou vložili do studia, se jim několikanásobně vrátila, a to například ve formě povýšení, dosažení svých profesionálních ambicí či například jako podpora při přechodu na vlastní podnikání.

Studium MBA v programu MBA Marketing a Public Relations trvá pouze 1 rok, což je adekvátní doba pro získání množství nových teoretických a zejména praktických znalostí, nových zkušeností i kontaktů.

Těžiště efektivity výuky je zaměřeno na formu studia. Studium probíhá buď zcela, nebo primárně online formou prostřednictvím e-learningové platformy, díky které mají studenti své přednášky, videa a knihovnu neustále s sebou. Studovat tak mohou prakticky odkudkoli, kdykoli a plně flexibilně. Fyzicky se studenti setkávají v rámci měsíčních online seminářů, nebo v případě kombinované formy 4x do roka v sobotu. Takto rozvržené studium zajistí neustálý přínos nových poznatků a impulsů do studia, avšak s ohledem na vaši aktuální práci, seberozvoj či prostor pro váš osobní i rodinný život. Studium tedy není bariéra, ale příležitost.

Jednoleté studium v tomto programu obsahuje 10 modulů, student si tedy projde předměty jako tvorba strategie, rozpoznatelnost značky, komunikace, digitální marketing. Po celou dobu studia jsou k dispozici profesionální kouči, lektoři a experti z oboru, kteří jsou připraveni pomoci, konzultovat či debatovat. Není se tedy třeba bát, že by bylo studium monotónní a neadresné.

Zajímá vás víc? Navštivte stránky školy, kde se dočtete všechny potřebné informace. Nepotřebujete už žádné informace a rádi byste se ke studiu přihlásili? Jednoduše vyplňte přihlášku k MBA studiu a začněte klidně i ihned.

Publikováno: 09. 09. 2023

Kategorie: Osobní rozvoj

Autor: Barbora Ticháková