Proč jsou svatební stany tak oblíbené?

Slavení svateb prošlo za posledních deset let citelnou proměnou. Ty tam jsou doby, kdy se obřady konaly podle předem dané šablony v obřadní síni radnice, jeden jako druhý bez možnosti inovace, aby to hezky odsýpalo jako na běžícím páse. Dnes je vše jinak. Hlavní slovo má variabilita. Dovoleno je vše, co se líbí a udělá snoubencům radost. Proti gustu žádný dišputát. Stále více svateb se odehrává v exteriérech. Ať už jde o samotný obřad na břehu řeky, na vrcholku hory, v oblíbeném parku, nebo je ve hře kompletní hostina, která probíhá ve stylu garden party. Bez svatebního stanu se obejde málokdo. Pronájem svatebních stanů zaručí potřebné zázemí pro vrtochy počasí, uchrání před deštěm, větrem, ale i poskytne potřebný stín, kdy slunce nesnesitelně pálí.

Výjimečně flexibilní

Svatební stany pronájem je nejjednodušším a nejlepším způsobem, jak vyřešit servis i catering na každé veselce. Stany není nutné kupovat, ale lze je dočasně pronajmout. Společnost MP Tent se na tento způsob dodávky svatebních stanů specializuje a dokáže vyjít vstříc každému. Svatba je důležitým okamžikem v životě každého, proto si zaslouží výjimečný přístup a dokonalý servis. Svatební stany mají speciální poslání, tudíž i design. Díky prostornosti, vzdušnosti, možnosti otevřít okna, odhalit celou stěnu nebo v nich naopak přitopit, jsou optimální variantou pro každé roční období. Svatební stany půjčení nijak výrazně nezatíží rozpočet a přitom poskytnou obrovskou službu.

Hodí se všude

Stany lze postavit na každém místě. Počítá se s každou lokalitou. Instalace je jednoduchá. Stačí ukotvit a postavit kovovou pozinkovanou konstrukci a potáhnout ji plachtou z PVC. Každá strana se na konstrukci připevňuje jednotlivě. Konstrukci je možné postavit na travnatém i na betonovém povrchu. Stan má připravené otvory pro každý typ ukotvení. Pokud stojíte před volbou, zda svatbu uspořádat tradičním způsobem uvnitř nemovitosti nebo se naopak chcete vymanit z konvence a rádi byste zvolili levnější minimalistické pojetí v boho stylu, věřte, že vrchol moderny vás nezklame. Nejenže se na vaši svatbu bude dlouho v dobrém vzpomínat a prožijete ji v souladu s přírodou, ale navíc i ušetříte peníze, které byste vynaložili za pronájem sálu nebo restaurace.

Publikováno: 03. 07. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Ticháková